O mnie

Zdjęcie użytkownika Michał Górecki.Jeden z dinozaurów, może niekoniecznie z jury, prędzej z kredy – stary wyjadacz dawniej znany jako Thalys, później Acatus, później znów Thalys. Obecnie jako Stylance/Verve.

Michał, rocznik 1990, Warszawiak z urodzenia, logistyk z wykształcenia i aktualnie zawodowo regionalny koordynator sprzedaży.

W wolnych chwilach dużo motocykla – hobby to wzięło górę nad tym trainzowym. Podróże dalsze po Polsce oraz Europie oraz te bliższe – wokół komina.

Muzycznie zakochany w wakacyjnych brzmieniach tropical house oraz love trance.

Z Trainzem związany poniekąd od 2005 roku – od czasu Trainz Railroad Simulator 2004. Już wtedy przejawiałem chęć tworzenia czegoś więcej – w 2007 ukazał się mój pierwszy model, który powstał we współpracy z VCRDN – 205WrAs. Później przyszedł czas na 14WE oraz WMB10 – na tym zakończył się mój pierwszy etap tworzenia do Trainz.

Następnym etapem były produkcje takie jak EN81 oraz SA103 – w pełni samodzielnie stworzone modele zawierające m.in. night view oraz symulacje otwierania drzwi wraz z erzacem kabin.

Kolejnym etapami mojej twórczości do Trainz był etap GWT – podczas tego okresu powstały takie modele jak SM30, EW51, EP09, ET24 oraz etap EET, w trakcie którego pracowałem nad EU11 i E405 oraz EN57-2000.

Obecnie jako trainzVERVE – pracuję solo. Moją wizją tego co robię dla Trainz aktualnie jest stworzenie serwisu, w którym każdy twórca będzie mógł samodzielnie uploadować swoje dodatki bez konieczności angażowania osób trzecich – Polskie Centrum Trainz. Aktualnie prowadzę testy wydajnościowe skryptów jak również badam kwestie przystępności i czytelności interfejsu – stąd najcięższe modele w downloads. Lada moment chciałbym udostępnić moduł rejestracji dla wszystkich – bądźcie cierpliwi.

Co do bieżącej twórczości – pracuję również w dalszym ciągu nad projektem tramwajowym Kamieniec – stąd dodatki Nevado oraz Energy w downloads. Stąd również Jazz – pierwszy z rodziny tramwajów PESY, które będę starał się publikować.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrowionka

Verve